Nerede ve nasıl bir kripto satın almak en iyi para (bitcoin) – rehber, satın para, borsa

kripto para satın almak bitcoin etherum

Bitcoin hala kararlı ve daha fazla insan bu cryptocurrency satın almayı düşünüyor. İsteğiniz üzerine, cryptocurrency’yi nasıl satın alacağınız konusunda birçok dilde bir makale yazıyoruz: Birisi kripto para kazanmak için nereden ve nasıl kullanılacağını sorarsa, yalan söyleyemezsiniz çünkü çok fazla olumlu görüşe sahip tek bir yer vardır. Tabii ki, bu değişim hakkında.

Kripto para birimleri (bitcoin, ethereum ve diğerleri) nereden alınır

Bu cryptocurrency exchange, kar elde etme anındaki satışlarının yanı sıra basit ve güvenli bitcoin ve diğer para birimlerini satın almanızı sağlar. Tabii ki, borsalar Polonya banka hesapları var ve BTC ile maceraya başlayan insanlar için de bitcoins hızlı satın almayı sağlar. Bu nedenle, sizi sanal bir para biriminin nasıl satın alınacağını göstereceğimiz rehbere davet ediyoruz. Elbette bu, ünlü Bitcoin ve örneğin Ethereum gibi daha ucuz para birimleri olmak zorunda değildir.

En popüler bitcoin ticaret yöntemleri, bir değişim veya çevrimiçi döviz değişiminin kullanımıdır. Kazanma BTC, hisselerin satın alınması durumunda olduğu gibi tamamen aynı kurallara dayanmaktadır.

Kripto para birimleri nasıl alınır?

  1. Borsaya kayıt olursun.
  2. Kimlik kimliğinizin bir taramasını gönderiyorsunuz. Bu amaçla, belgelerinizin fotoğraflarını çekeceğiniz ve e-posta adresinize göndereceğiniz telefonu kullanabilirsiniz. Ardından bunları değişim paneline kolayca yükleyebilirsiniz.
  3. 1-2 gün sonra hesabınız etkinleştirilecek ve hesabınızı nakit olarak tamamlayabileceksiniz.
  4. Fonlar borsaya yatırıldıktan sonra, ana sayfadan almak istediğiniz para birimini seçip “Hızlı işlem” i tıklarsınız.
  5. Tasarruflarınızın çoğunu borsaya asla yatırım yapmayı unutmayın. Grafikten sonra, verilen para biriminin uygun (düşük) bir orana sahip olup olmadığını bileceksiniz.
  6. Satın aldığınız parayı elektronik cüzdanınıza aktarırsınız, örneğin Electrum ve paranız var. Para asla borsada tutulmaz, çünkü maalesef düzenli olarak hacklenirler.
  7. Para birimini satmak istediğinizde, onu tekrar cüzdandan borsaya aktarırsınız.
Para birimleri ile kripto satın alma ve ticaret kolaydır 😉

Güvenli ve kolay mı?

Bu metnin anlaşılması kolay değil, çünkü otomatik bir çevirmen tarafından tercüme edildi, ancak konu kripto para cinsinden işlem yaparak çok fazla kaybetmemenizdir. Çünkü sadece borsaya aktardığınız şeyi yatırıyorsunuz.

Yukarıda tarif ettiğim borsada, hızlı ve kolay bir işlem olan Bitcoins veya diğer paraları satın almak en iyisidir.
Şu anda, kullanıcıların kimliğini doğrulamak için veri doğrulaması getirilmiştir, bu da kimlik kartımızın bir fotoğrafını göndermemiz gerektiği anlamına gelir.

Borsa hesabı için erişim paneli çok açık ve her şey çok hızlı ve sezgisel olarak çalışıyor.Kriptocurrency ticaretinin benzer bir miktarı bu borsada gerçekleşiyor. Son zamanlarda, borsa görünümü değişti ve daha sezgisel ve birkaç dil sürümü var. Video eğitimlerini temel alarak bu değişimi nasıl kullanacağınızı öğrenebilirsiniz. Ama gerekli değil çünkü sen kendin halledebilirsin.

Söz konusu borsa profesyonel bir borsadır, dolayısıyla 24/24 çalışır ve Bitcoin kurslarını düzenli olarak günceller. Acemi yatırımcı basit grafikleri kolayca okuyabilir ve bunlara dayanarak bir satın alma veya satış kararı verebilir. Tabii ki, aracılık değişimi, bakmanız gereken özel bir sekmede görülebilen ücretler. Eğer oyuna yeni giriyorsan, paralar almalısın. Bu amaçla, ilginç sayıda Bitcoins satın almak için emir verirsiniz. Ayrıca, diğer kullanıcılara bir jeton için ne kadar ödeme yapabileceğinizi de bildirirsiniz.

Bitcoins satın alırken ve satarken nelere dikkat etmelisiniz?

Tanınmış borsaları kullanarak paramız hakkında sakin olabiliriz. Borsalar problemsiz ödeme yaparlar, bu nedenle şüpheniz varsa, daha düşük miktarlarla başlamayı deneyebiliriz. Ancak, güvenlik için, işlemden sonra dövizden para çekilmesi tavsiye edilir. Bitcoins tutmak için en iyi yer kendi elektronik cüzdanınızdır. Borsadan bir borsa kaybolacak olsa bile, satın alınan para birimi elimizde kalacaktır.

Ek hesap güvenlik seçenekleri, ekranın sağ üst tarafındaki menüde bulunan “güvenlik ayarları” sekmesinde etkinleştirilebilir. Ayrıca, giriş yapma veya para çekme gibi e-posta bildirimleri gibi ek güvenlik özelliklerini de etkinleştirebilirsiniz.

İyi şanslar!

Yukarıdaki pordada elektronik para tutkunları tarafından yazılmıştır. Yasal tavsiye değildir ve yazar yatırımdan kaynaklanan kayıplardan sorumlu değildir.

print