Kur un kā vislabāk nopirkt valūtas kriptogrāfiju (bitcoīnu) – ceļvedi, valūtas pirkšana, apmaiņa

pērkot krypto valūtas bitcoin ethereum

Bitcoin joprojām ir stabils un arvien vairāk cilvēku domā iegādāties šo kriptvulāci. Uz jūsu pieprasījumu, mēs uzrakstīt rakstu vairākās valodās, kā jūs varat veikt pirkumu kryptowalut.Jeśli kāds jautā, kur un kā iegādāties kryptowaluty, nevar gulēt, jo tur ir tikai viena vieta, kas ir tik daudz pozitīvas atsauksmes. Protams, tas ir par apmaiņu.

Kur iegādāties kriptokultūras (bitēnu, etieru un citus)

Šī kriptvūžu apmaiņa nodrošina vienkāršu un drošu bitkīnu un citu valūtu iegādi, kā arī to pārdošanu peļņas gūšanas brīdī. Protams, biržās ir Polijas bankas konti un iespēja ātri iegādāties bitcoīnus arī cilvēkiem, kuri sāk piedzīvojumu ar BTC. Tāpēc mēs aicinām jūs uz ceļvedi, kurā mēs parādīsim, kā nopirkt virtuālo valūtu. Protams, tam nav jābūt bēdīgi slavenajam Bitcoin, un, piemēram, lētākām valūtām, piemēram, Ethereum.

Populārākās bitkino tirdzniecības metodes ir apmaiņas vai tiešsaistes valūtas apmaiņas izmantošana. Uzvarot BTC ir tieši tādi paši noteikumi kā akciju pirkšanas gadījumā.

Kā iegādāties kriptokorentūras?

  1. Jūs reģistrējat biržu.
  2. Jūs sūtāt sava ID ID skenēšanu. Šim nolūkam jūs varat izmantot tālruni, kurā jūs uzņemsit dokumentu fotogrāfijas un nosūtīsit tos uz savu e-pasta adresi. Tad jūs varat viegli ielādēt tos apmaiņas panelī.
  3. Pēc 1-2 dienām jūsu konts tiks aktivizēts, un jūs varēsit papildināt savu kontu ar skaidru naudu.
  4. Tiklīdz līdzekļi ir ieskaitīti akciju tirgū, no mājas lapas jūs izvēlaties valūtu, kuru vēlaties iegādāties, un noklikšķiniet uz “Ātrs darījums”.
  5. Atcerieties nekad ieguldīt lielāko daļu savu ietaupījumu akciju tirgū. Pēc diagrammas jūs zināt, vai norādītajai valūtai ir labvēlīgs (zems) likme.
  6. Jūs pārskaitāt iegādāto valūtu elektroniskajā seifā, piemēram, Electrum, turklāt jums ir nauda. Nauda nekad netiek turēta akciju tirgū, jo, diemžēl, tie tiek regulāri uzlauzti.
  7. Ja vēlaties pārdot valūtu, to vēlreiz pārsūtiet no maketa uz akciju tirgu.

 

Ciparu pirkšana un tirdzniecība ar valūtām ir vienkārša 😉

Vai tas ir droši un viegli izdarāms?

Man žēl, ja šis teksts nav viegli saprotams, jo to tulko automātisks tulks, bet ir tas, ka jūs nevarat pārāk daudz zaudēt, tirgojot kriptokultūras. Jo jūs ieguldāt tikai to, ko jūs nododat biržai.

Iepriekš aprakstītajā akciju tirgū vislabāk ir nopirkt bitikinus vai citas monētas, kas ir ātra un vienkārša darbība.
Šobrīd ir ieviesta datu verifikācija, lai verificētu lietotājus, kas nozīmē, ka mums ir jānosūta mūsu ID kartes fotoattēls.

Biržas konta piekļuves panelis ir ļoti skaidrs, un viss darbojas ļoti ātri un intuitīvi. Līdzīga summa 70% kriptogrāfijas valūtas tirdzniecības tiek veikta šajā biržā. Nesen birža ir mainījusi savu izskatu un ir intuitīvāka, un tai ir vairākas valodu versijas. Ir vērts atzīmēt, ka jūs varat uzzināt, kā izmantot šo apmaiņu, pamatojoties uz video konsultācijas. Bet tas nav nepieciešams, jo jūs pats varat to rīkoties.

Minētā birža ir profesionāla birža, tāpēc tā darbojas 24/24 un regulāri atjaunina Bitcoin kursus. Iesācējs ieguldītājs var viegli nolasīt vienkāršas diagrammas un var pieņemt pirkšanas vai pārdošanas lēmumu, pamatojoties uz tiem. Protams, brokeru apmaiņas maksa ir maksas, kas ir redzama īpašā cilnē, kuru jums vajadzētu izskatīt. Ja jūs vienkārši nonākat spēlē, jums ir jāiegūst monētas. Šim nolūkam jūs dodat rīkojumus iegādāties interesantu skaitu bitkomu. Jūs arī informējat citus lietotājus, cik daudz jūs varat maksāt par vienu monētu.

Ko pērk un pārdod bitkoīnas?

Izmantojot pazīstamas biržas, mēs varam būt mierīgi par mūsu naudu. Akciju tirgi maksā bez problēmām, tāpēc, ja rodas šaubas, mēs varam mēģināt sākt ar zemākām summām. Tomēr drošības nolūkos pēc darījuma ieteicams atsaukt naudas līdzekļus no biržas. Labākā vieta, kur turēt biktinus, ir jūsu elektroniskais seifs. Pat ja birža pazudīs no tirgus, pirktā valūta paliks mūsu rīcībā.

Cilnē “Drošības iestatījumi”, kas atrodas izvēlnē ekrāna augšējā labajā pusē, var iespējot papildu konta drošības opcijas. Varat aktivizēt arī papildu drošības funkcijas, piemēram, e-pasta paziņojumu par līdzekļu pieslēgšanu vai atsaukšanu.

Veiksmi!

Iepriekš minēto pordādi raksta elektronisko valūtu entuziasts. Tas nav juridisks padoms, un autors nav atbildīgs par ieguldījumiem radītiem zaudējumiem.

print