Kur ir kaip geriausia nusipirkti valiutos kodavimą (bitino) – gidas, valiutų pirkimas, mainai

pirkti krypto valiutas bitcoin ethereum

Bitcoinas vis dar yra stabili, ir vis daugiau žmonių ketina įsigyti šią kriptografinę valiutą. Jūsų prašymų mes parašyti keliomis kalbomis, kaip jūs galite padaryti pirkimą kryptowalut.Jeśli kas nors paklaus, kur ir kaip pirkti kryptowaluty, jums negali meluoti, nes yra tik viena vieta, kad turi tiek daug teigiamų atsiliepimų. Žinoma, tai yra apie mainus.

Kur nusipirkti kriptokursų (bitino, etiero ir kt.)?

Ši kripto valiutos keitimas leidžia paprasčiausiai ir saugiai įsigyti bitukinus ir kitas valiutas, taip pat jas parduoti tuo metu, kai gaunamas pelnas. Žinoma, vertybinių popierių biržos turi Lenkijos banko sąskaitas ir leidžia greitai įsigyti bitino, taip pat žmonėms, pradedantiems savo nuotykius su BTC. Todėl kviečiame jus į vadovą, kuriame parodysime, kaip įsigyti virtualios valiutos. Žinoma, tai neturi būti baisi Bitcoin, ir, pavyzdžiui, pigesnės valiutos, kaip Ethereum.

Populiariausi Bitcoin prekybos metodai yra mainų arba internetinės valiutos keitimo naudojimas. Laimėjusi BTC yra pagrįsta tais pačiais taisyklėmis kaip ir pirkimo akcijomis atveju.

Kaip nusipirkti kriptografines valiutas?

  1. Jūs užsiregistruosite biržoje.
  2. Jūs siunčiate savo ID ID nuskaitymą. Šiuo tikslu galite naudoti telefoną, kuriame fotografuojate savo dokumentus ir atsiųsite juos į savo el. Pašto adresą. Tada galite lengvai įkelti juos į mainų skydelį.
  3. Po 1-2 dienų jūsų sąskaita bus aktyvuota ir galėsite papildyti savo sąskaitą grynaisiais pinigais.
  4. Kai lėšos bus įskaitytos į vertybinių popierių rinką, pagrindiniame puslapyje pasirinksite valiutą, kurią norite pirkti, ir spustelėkite “Greitas sandoris”.
  5. Nepamirškite niekada investuoti didžiąją dalį savo santaupų akcijų rinkoje. Po grafiko, jūs sužinosite, ar nurodyta valiuta yra palanki (žema) norma.
  6. Pervedėte įsigytą valiutą į elektroninę piniginę, pvz., “Electrum”, ir ten turite pinigų. Pinigai niekada nėra laikomi vertybinių popierių rinkoje, nes deja jie reguliariai įsilaužta.
  7. Kai norite parduoti valiutą, vėl ją pervesite iš piniginės į akcijų rinką.
Crypto pirkimas ir pardavimas su valiutomis yra lengvas 😉

Ar tai saugu ir lengva padaryti?

Atsiprašau, ar šis tekstas nėra lengva suprasti, nes jį verčia automatinis vertėjas, tačiau svarbiausia, kad jūs negalite prarasti per daug, prekiaujant kriptografinėmis kainomis. Kadangi jūs investuojate tik ką perkeliate į vertybinių popierių biržą.

Vertybinių popierių rinkoje, apie kurį kalbėjau aukščiau, geriausia pirkti bitikinus ar kitas monetas, nes tai yra greita ir lengva operacija.
Šiuo metu įvedama duomenų patikra, skirta naudotojams patikrinti, o tai reiškia, kad turime atsiųsti savo asmens tapatybės kortelės nuotrauką.

Biržos sąskaitos prieigos skydas yra labai aiškus, o viskas veikia labai greitai ir intuityviai. Panašiai 70% kripto valiutų prekybos vyksta šioje biržoje. Pastaruoju metu biržoje pasikeitė jos išvaizda, ji yra intuityvesnė ir turi keletą kalbinių versijų. Verta paminėti, kad galite sužinoti, kaip naudotis šia pasikeitimais remiantis vaizdo įrašų mokomosiomis medžiagomis. Bet tai nėra būtina, nes jūs galite tai patys tvarkyti.

Minėta vertybinių popierių birža yra profesionali vertybinių popierių birža, todėl ji veikia 24/24 ir nuolat atnaujina Bitcoin kursus. Naujokas investuotojas gali lengvai skaityti paprastas diagramas ir gali priimti sprendimą dėl pirkimo ar pardavimo. Žinoma, tarpininkavimo mainai ima mokestį, kuris matomas specialioje skirtuko lape, kurį turėtumėte išnagrinėti. Jei tik įeinate į žaidimą, turite gauti monetas. Tuo tikslu jūs duodate nurodymus nusipirkti įdomų kiekį bitino. Jūs taip pat informuosite kitus vartotojus, kiek galite sumokėti už vieną monetą.

Ką reikia stebėti, kai pirkite ir parduodate bitus?

Naudodamiesi gerai žinomomis vertybinių popierių biržomis, galime būti ramus dėl mūsų pinigų. Akcijų rinkos moka be problemų, todėl, jei abejojate, galime pabandyti pradėti mažesnėmis sumomis. Tačiau, norint užtikrinti saugumą, rekomenduojame iš sandorio atsiimti pinigus iš biržos. Geriausia vieta, kur laikyti bitkus, yra jūsų elektroninis piniginis. Net jei iš rinkos išnyks vertybinių popierių birža, įsigyta valiuta išliks mūsų turime.

Papildomos paskyros saugos parinktys gali būti įjungtos “saugos nustatymų” skirtuko lape, kuris yra viršutinėje dešinėje ekrano meniu. Taip pat galite suaktyvinti papildomas saugumo funkcijas, tokias kaip el. Pašto pranešimas apie prisijungimą arba lėšų atsiėmimą.

Sėkmės!

Aukščiau minėtą pordadą parašė elektroninių valiutų entuziastas. Tai nėra teisinė konsultacija, o autorius nėra atsakingas už nuostolius, atsirandančius dėl investavimo.

print